HiKoki DV18DE-W4Z akkus ütvefúró-csavarozó (akku és töltő nélkül)
18 V, 70 Nm, 0-550/0-2000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
DV18DE-W4Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Kivételesen könnyű és kompakt gép: teljes hossza 159 mm, kényelmesen és könnyen lehet dolgozni vele szűk térben és különféle pozícióban. A hagyományos modellhez képest (DV18DBSL) a fej 25 mm-rel rövidebb.
  • Állandó sebességszabályozás biztosítja az állandó fordulatszámot.
  • Ergonomikus, puha markolat a nagyobb kényelem érdekében.
  • Szénkefe nélküli motor.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 2000 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 550 ford./perc
Ütésszám: 0 - 30000 ütés/perc
Kemény nyomaték: 70 Nm
Lágy nyomaték: 40 Nm
Tokmány: 1.5 - 13 mm (kulcsnélküli)
Furatátmérő, lágyacél (1.6 mm vtg.): 13 mm
Furatátmérő, fa: 52 mm
Furatátmérő, falazat: 13 mm
Gépcsavar: 6 mm
Facsavar mérete: 10 mm x 100 mm
Teljes hossz: 159 mm