HiKoki NH18DSLW4Z akkus szegező kalapács (akku és töltő nélkül)
18 V, 4000 ütés/perc, 25-90 mm hosszú 4.0-8.7 mm fejátmérőjű szegekhez, védőszemüveg
Egységár (darab):
Cikkszám:
NH18DSLW4Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus szegező kalapácsok
Leírás
  • Egy gombnyomásra könnyen szegezhetünk a géppel.
  • Kompakt gépfej: szűk helyen is könnyű szegezni vele.
  • Mágneses fej: hogy megtartsa a szeget.
  • LED világítás: a kapcsoló megnyomásakor a LED világít.
  • Kompatibilis a MULTI VOLT akkuval.
  • Egy feltöltéssel akár 300 szeg is beüthető (BSL1815 akku használata esetén).
  • Akkumulátor, töltő és koffer nélküli változat.
Szállítási terjedelem:
  • védőszemüveg
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Ütések száma: 4000 ütés/perc
Használható szeg hossza: 25 - 90 mm
Használható szeg fejátmérője: 4.0 - 8.7 mm
Méretek (H x M x Sz): 285 x 135 x 93 mm